Renowacja skóry

Jeśli szukasz profesjonalnej i kompleksowej renowacji skóry dla Twojego samochodu, to Auto Detailing Lukas w Krośnie jest miejscem dla Ciebie. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, które obejmują renowację skóry, aby odświeżyć i przywrócić blask Twojego wnętrza pojazdu.

W naszym warsztacie stosujemy tylko najlepsze metody i technologie, aby zapewnić najlepsze efekty. Zajmujemy się zarówno skórą naturalną, jak i syntetyczną, a także innymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak welur, alcantara czy skóra ekologiczna. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów zna się na rzeczy i dokładnie wie, jak odnowić każdy rodzaj skóry, aby wyglądała jak nowa.

Przeprowadzamy szczegółową ocenę stanu skóry, aby określić, jakie usługi będą potrzebne, takie jak usuwanie plam, odnowa koloru, naprawa pęknięć czy odświeżenie powierzchni. Następnie dobieramy odpowiednie produkty i narzędzia, aby uzyskać najlepsze wyniki.

W naszym warsztacie stosujemy tylko produkty najlepszych marek, takie jak Meguiar’s czy Chemical Guys, aby zapewnić nie tylko doskonałe efekty, ale także długotrwałą ochronę skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy wilgoć.

Oferujemy konkurencyjne ceny, a także gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Naszym celem jest zawsze zadowolenie klienta i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze efekty i obsługę.

Jeśli potrzebujesz renowacji skóry dla swojego samochodu, skontaktuj się z nami dzisiaj, aby umówić się na wizytę w naszym warsztacie w Kombornii. Jesteśmy gotowi, aby odnowić Twoją skórzaną tapicerkę i sprawić, że wnętrze Twojego samochodu będzie wyglądało jak nowe!

Renowacja skóry dlaczego warto?

Twoja skóra zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego oferujemy Ci regenerację, która przywróci jej naturalny blask i kolor. Usuniemy wszelkie przetarcia, przebarwienia i zniszczenia, a także zabezpieczymy ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jednak jeśli Twoja skóra jest już mocno zniszczona, to renowacja jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu zabiegowi Twoja tapicerka skórzana odzyska swoje znakomite właściwości na kolejne lata, a nawet uszkodzenia spowodowane przez wodę czy niesprzyjające warunki atmosferyczne zostaną naprawione.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz specjalną powłokę, która skutecznie zabezpieczy Twoją tapicerkę skórzaną. Odkryj nasze możliwości i daj swojej skórze drugie życie!

Cennik usług:

– Lakierowanie 1 fotela                    350 zł
– Lakierowanie tylnej kanapy          550zł
– Lakierowanie podłokietnika          200 zł
– Lakierowanie boczka drzwi          200 zł

 

* Spękania, oraz łatanie ubytków tapicerki skórzanej wyceniamy indywidualnie po oględzinach

Shopping Cart
×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp