Łukasz Miśkowiec

Jestem Łukasz Miśkowiec i zajmuję się autodetailingiem od ponad 10 lat. Jestem pasjonatem motoryzacji i moja praca polega na wydobywaniu piękna z każdego samochodu. W swojej pracy testuję wiele produktów, aby wybrać tylko te najlepsze dla moich klientów. Współpracuję m.in. z takimi markami jak Rupes, Flex, Kovax, Mirka, ArtDeShine, CarPro, AngelWax, Aqua, Kisho, Finish Kare, Flexipads, Lake Country.

Auto Detailing Łukas to firma, która działa na rynku od 2012 roku. Nasza praca opiera się na profesjonalizmie i doświadczeniu. Stosujemy tylko materiały i sprzęty certyfikowane przez producentów branży samochodowej, począwszy od tkanin używanych do czyszczenia, poprzez stosowane kosmetyki, a kończąc na powłokach ceramicznych.

Jesteśmy przekonani, że nasze połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu i odpowiednich kosmetyków daje rewelacyjne rezultaty, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów, a czasem nawet na ich niedowierzanie. Przywracamy blask i perfekcyjny wygląd każdemu autu, a nasze studio powstało z dbałości o każdy detal.

Co ważne, nie musisz się znać na autodetailingu. Zawsze pomożemy Ci dobrać odpowiedni pakiet do stanu Twojego samochodu i budżetu, którym dysponujesz. Dodatkowo, możesz liczyć na fachową poradę w jaki sposób najlepiej zadbać o własne auto, aby efekty zabiegów detailingowych utrzymały się jak najdłużej.

Pamiętaj, Twój samochód to Twoja wizytówka, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zawsze prezentować się jak najlepiej.

Zadzwoń teraz
Shopping Cart
×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp