Łukasz Miśkowiec

Cześć, miło Cię widzieć.

Nazywam się Łukasz Miśkowiec, autodetailingiem zajmuję się od ponad 10 lat. 

Testuję wiele produktów. Dla moich klientów wybieram tylko te najlepsze.
Pracuje m.in. na produktach i sprzętach marek takich jak: Rupes, Flex,
Kovax, Mirka, ArtDeShine, CarPro, AngelWax, Aqua, Kisho, Finish Kare, Flexipads, Lake Country.

 

 

Auto Detailing Lukas  jest firmą, która na rynku istnieje od 2012 roku. 

Moja praca ma na celu wydobywanie piękna z każdego samochodu. Robię wszystko aby sprostać ciągle rosnących oczekiwaniom klientów. 

Wszystkie prace wykonujemy stosując tylko materiały oraz sprzęty certyfikowane przez producentów branży samochodowej począwszy od tkanin używanych od czyszczenia, prze stosowane kosmetyki a kończąc na powłokach ceramicznych.

Studio powstało z pasji do motoryzacji oraz dbałości o każdy detal.  

AutoDetailing Lukas oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Przywrócę blask oraz perfekcyjny wygląd każdego auta. To połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu i odpowiednich kosmetyków daje mi rewelacyjne rezultaty, a w efekcie Państwa zadowolenie, a czasem nawet niedowierzanie. AutoDetailing Lukas oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Przywrócimy blask oraz perfekcyjny wygląd każdego auta. To połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu
i odpowiednich kosmetyków daje nam rewelacyjne rezultaty, a w efekcie Państwa zadowolenie, a czasem nawet niedowierzanie.

Co ważne wcale nie musisz się znać na autodetailingu. Zawsze pomogę dobrać odpowiedni pakiet do stanu samochodu, ale i do budżetu którym dysponujesz. Dodatkowo możecie również liczyć na fachową poradę w jaki sposób najlepiej zadbać o własne auto, aby efekty zabiegów detailingowych utrzymały się jak najdłużej. 

Pamiętaj! Twój samochód, Twoją wizytówką.

Zadzwoń teraz
×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp