Inne usługi

Auto detailing to nie tylko polerowanie lakieru czy detailing wnętrza, to też dodatkowe usługi na które składa się : mycie detailigowe, mycie komory silnika, odnawianie kloszy lamp, polerowanie szyb, oczyszczanie felg, malowanie zacisków hamulcowych, detailing motocykli  i łodzi.

Dodatkowe usługi

Mycie samochodu w studio Auto Detailing Lukas to wieloetapowy proces, podczas którego nie tylko oczyszczamy, ale również pielęgnujemy powierzchnię auta. Dbałość o nienaganną czystość najmniejszych detali i zakamarków karoserii, połączona z aplikacją najwyższej jakości środków i kosmetyków samochodowych, daje gwarancję nienagannego wyglądu i zadowolenia z efektu końcowego.

CENA 150-200 zł

Zaschnięte ślady po wyciekach oleju, pajęczyny, liście, kurz – nie ma wątpliwości, że komora silnikowa po zaledwie kilku latach eksploatacji nie jest miejscem, do którego chciałoby się zaglądać.
Jej wygląd może mieć duży wpływ na wartość pojazdu i być jednym z argumentów przemawiających za zakupem samochodu lub zrezygnowaniem z oferty. Dlatego warto regularnie przeprowadzać mycie silnika. 

CENA 100-150 zł

Regeneracja kloszy to zabieg polegający na czyszczeniu powierzchni reflektorów samochodowych przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych środków oraz zabezpieczeniu ich powierzchni. Polerowanie kloszy samochodowych jest bezpieczne dla struktury samej lampy.

Dzięki temu zabiegowi przede wszystkim zwiększa się bezpieczeństwo jazdy i użytkowania samochodu m.in. dzięki zwiększeniu widoczności. Ponadto regeneracja reflektorów chroni lampy Twojego samochodu przed osadzaniem się na nich brudu, smoły oraz czynników chemicznych, które mogą powodować uszkodzenia powłoki reflektorów oraz przyśpieszać korozję lakieru w obrębie lamp samochodowych. 

CENA 150-200 zł

Usuwamy uszkodzenia powstałe na szybach samochodowych w wyniku działania różnych czynników mechanicznych oraz chemicznych.

Likwidujemy zmatowienia, rysy powstałe w wyniku skrobania, rysy pozostawione przez zużyte pióra wycieraczek, naloty, a także inne uszkodzenia. 

CENA 200 zł

W trosce o zapewnienie szerokiego spektrum naszych usług, oferuję swoim klientom profesjonalne czyszczenie felg samochodowych. Zapewniam doskonały efekt, Twoje felgi lśniły czystością, a Twój samochód przyciągał wzrok.

CENA 70-100 zł

Możegę zmienić kolor zacisku hamulcowego w Twoim samochodzie na jaki tylko chcesz !

Korzystam ze specjalnych farb odpornych na wysoką temperaturę. 

Lakierowanie zacisków hamulcowych jest bardzo popularne wśród moich klientów, którzy również korzystają z usług lakierowania felg. Dopasowując kolor zacisków hamulcowych z nowym kolorem felg tworzysz niesamowity wygląd samochodu. 

 

CENA: 400-450 zł

×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp