Folie ochronne

Folie ochronne lakieru to obecnie najbardziej zaawansowana i jednocześnie najskuteczniejsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku.

Folia ochronna na auto to nie dodatkowy wydatek: to inwestycja w zachowanie wartości samochodu. To szansa, by wyglądał świetnie tak długo, jak to tylko możliwe. Zleć nam oklejanie samochodu i przekonaj się, że w dłuższej perspektywie folia ochronna na samochód oszczędzi Ci nie tylko nerwów i frustracji – pozwoli także zaoszczędzić pieniądze.

Folie ochronne PPF są najbardziej trwałym zabezpieczeniem lakieru samochodowego jakie istnieje na rynku. Jest to zaawansowane technologiczne rozwiązanie, które zapewnia pełną ochronę lakieru. Można je również zastosować do ochrony bardziej delikatnych i podatnych na uszkodzenia części nadwozia, takich jak  przednie reflektory. Ogromną zaletą bezbarwnej folii ochronnej na samochód jest zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem ciepła (promieni słonecznych lub po umyciu samochodu ciepłą wodą) drobne zarysowania zabliźniają się. Bardzo istotną funkcja jest to, że foli nie trzeba odklejać i wymieniać gdy tylko pojawi się jakieś zarysowanie. Wystarczy niewielka ilość ciepłej wody, a materiał będzie wyglądał jak świeżo nałożony. Pozwoli nam to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i cieszyć się estetycznym zabezpieczeniem nadwozia przez długi czas.

 

Transparentne folie ochronne 5 korzyści

Folia chroni lakier przed odpryskami, zarysowaniami i plamami spowodowanymi przez drobne kamienie, warunki środowiskowe, sól drogową, środki chemiczne, oleje, zwierzęta, codzienną eksploatację pojazdu, jak również przed niewłaściwymi technikami mycia.

Folie ochronne są bardzo łatwe w pielęgnacji. Przez wiele lat dają głębię połysku, podobnie jak świeżo położony lakier. Są niemal niewidoczne.

Nasze folie posiadają elastyczną samoleczącą warstwę. Co oznacza, że drobne uszkodzenia znikają pod wpływem ciepłej wody, ciepła silnika czy promieni słonecznych, a jednocześnie folia zachowuje swoje właściwości zabezpieczające.

Dobrej jakości folie charakteryzują się wysoką odpornością na promieniowanie UV co sprawia, że nie żółkną z biegiem czasu, a nasz lakier pod nimi nie blaknie.

Taka ochrona jest praktycznie niewidoczna i nie zmienia estetyki pojazdu. Tym samym nie trzeba dobierać odpowiedniego odcienia folii, ponieważ będzie on zawsze zgodny z kolorem pierwotnym.  

W swojej ofercie posiadamy też możliwość oklejenia folią ochronną PPF tylko podanych elementów samochodu: reflektory przednie, lusterka, lampy tył, próg załadowczy, słupki drzwi, ranty drzwi, wnęki klamek, próg komplet

Elementy pakietów można ze sobą dowolnie łączyć i mieszać. 

Korzystamy z folii ochronnych najlepszej jakości wiodących międzynarodowych marki jak LLumar  

Folie takie są dedykowanie dla konkretnego modelu samochodu. Dlatego przy zapisie na usługę wymagany jest
zadatek wynoszący 15% ceny.
Zadatek pobierany po oględzinach samochodu.