Usługi:

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług: specjalistyczną korektę lakieru, zabiegi pielęgnacyjne, detailing wnętrza auta, zabiegi czyszczące, renowacyjne i ochronne dla tapicerek skórzanych i felg, hydrofobizację szyb oraz zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi. Oferujemy także usługi hybrydowe, polegające na połączeniu różnych rodzajów zabezpieczenia pojazdu.

POWŁOKI CERAMICZNE

Powłoka ceramiczne , kwarcowe , woski syntetyczne i z carnauba 

KOREKTA LAKIERU

Polerowanie lakier 

FOLIE OCHRONNE

Zabezpieczenie elementów karoserii za pomocą bezbarwnych folii ochronnych

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Detailing wnętrza smochodu 

RENOWACJA SKÓRY

Czyszczenie, lakierowanie i naprawa tapicerki skórzanej 

         INNE          USŁUGI

Pozostałe usługi: mycie detailingowe, polerowanie lamp, mycie komory silnika... 

Nie masz prezentu dla najbliższych na tegoroczne święta?

Zafunduj im "KARTĘ PODARUNKOWĄ"

Zastanawiasz się, w jaki sposób obdarować bliską Ci osobę? Zbliża się ważna okazja, a Tobie brak pomysłu na prezent? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Jeżeli obdarowywanej przez Ciebie osobie, zależy na nienagannym wyglądzie samochodu na pewno ucieszy go prezent w postaci vouchera / karta podarunkowa na usługi w Auto Detailing Lukas

Voucher / kartę podarunkową można zakupić u nas w firmie na miejscu lub zamówić ONLINE składamy na : detailinglukas@gmail.com - płatność składasz zwykłym przelewem - numer konta otrzymujesz w odpowiedzi zwrotnej do zamówienia.

Czym jest auto detailing?

Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycję kompleksowej pielęgnacji samochodów, nazywanej w branży motoryzacyjnej Auto Detailingiem/Autokosmetyka/auto spa .

Jest to propozycja dla tych wszystkich którzy poszukują czegoś więcej niż tylko zwykłego „posprzątania” swojego samochodu kosmetykami maskującymi codzienny brud, oraz dającymi jedynie krótkotrwałą ochronę lakieru.

Zaawansowana kosmetyka aut - Auto Detailing to rewolucja w kosmetyce samochodowej, w zakresie kompleksowego: czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. W odróżnieniu od oferty myjni samochodowych celem Auto Detailingu nie jest utrzymanie standardowej czystości, a podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdów. 

Detailing można przeprowadzić na dosłownie każdym samochodzie, niezależnie od jego marki czy wieku. Należy jednak pamiętać, że aby osiągnąć naprawdę oszałamiający efekt wszystkie działania muszą być przemyślane i przeprowadzone bardzo precyzyjnie i oczywiście z ogromnym przywiązaniem do szczegółów.

Na proces detailingu składają się zabiegi kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji poszczególnych elementów samochodu. Dokonuje się ich oczywiście na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu.


Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -19:00 pn-pt

9:00 -15:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna