Powłoki ceramiczne

Powłoka ceramiczna jest produktem przełomowym w dziedzinie zabezpieczenia lakieru. Jedynym, po którego nałożeniu możemy zwiększyć grubość, oraz twardość lakieru. Różni się od powłoki kwarcowej właśnie grubością, trwałością i unikalnym efektem wizualnym z niezwykle efektywną hydrofobowością (tzw.odpychaniem wody).

Powłoki ceramiczne składają się z kilku komponentów, które tworzą niewidzialną warstwę wiążąco-ochroną z zadaniem ochrony lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nadają lakierowi niespotykaną śliskość oraz głębię, dzięki czemu lakier odzyskuje swój blask, a brud oraz owady nie przywierają tak łatwo. Utrzymanie czystości staje się prostsze. 

Kiedy warto nałożyć powłokę ochronną

Twój lakier na samochodzie stracił swój blask?

Kupiłeś/aś nowy samochód i chcesz, aby jego lakier zachował swoją nowość, połysk, głębię, wyglądał cały czas prawie jak nowy

Polecamy w takim wypadku aplikację ceramicznych powłok ochronnych, które na lata zabezpieczą lakier Twojego auta. 

Daję ochronę lakieru od 8 d0 12 miesięcy. W pełni zastępuje woskowanie. Polecana dla osób, które nie miały do czynienia z powłoką ceramiczną i chcą sprawdzić i przetestować czy jest to dla nich odpowiednie rozwiązanie.

CENA: 500 zł

Daję ochronę lakieru na dwa lata. W pełni zastępuje woskowanie. Podnosi szklistość lakieru, zwiększa hydrofobowość.

CENA: 1000 zł

Daję ochronę lakieru na trzy lata. W pełni zastępuje woskowanie. Podnosi szklistość lakieru, zwiększa hydrofobowość, chroni kolor przed blaknięciem.

CENA: 1400 zł

Daję ochronę lakieru na trzy lata. W pełni zastępuje woskowanie. Podnosi szklistość lakieru, zwiększa hydrofobowość, chroni kolor przed blaknięciem, zmniejsza powstawanie mikro-rys, ma właściwości samoregeneracyjne, posiada dodatek GRAPHENU.

CENA: 2100 zł

Aby powłoka działała w idealny sposób niezbędna jest jej konserwacja 1-2 razy w roku. Powłoka nie konserwowana działą mniej efektywnie.

×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp