Zakres uslugPOWŁOKI CERAMICZNE

Powłoka ceramiczna jest produktem przełomowym w dziedzinie zabezpieczenia lakieru. Jedynym, po którego nałożeniu możemy zwiększyć grubość, oraz twardość lakieru. Różni się od powłoki kwarcowej właśnie grubością, trwałością i unikalnym efektem wizualnym z niezwykle efektywną hydrofobowością (tzw.odpychaniem wody).

Powłoki ceramiczne składają się z kilku komponentów, które tworzą niewidzialną warstwę wiążąco-ochroną z zadaniem ochrony lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nadają lakierowi niespotykaną śliskość oraz głębię, dzięki czemu lakier odzyskuje swój blask, a brud oraz owady nie przywierają tak łatwo. Utrzymanie czystości staje się prostsze. 


 

Twój lakier na samochodzie stracił swój blask? Kupiłeś/aś nowy samochód i chcesz, aby jego lakier zachował swoją nowość, połysk, głębię, wyglądał cały czas prawie jak nowy?


Polecamy w takim wypadku aplikację ceramicznych powłok ochronnych, które na lata zabezpieczą lakier Twojego auta. O kilku lat jako jeden z liderów ilości i jakości aplikacji powłok ochronnych w Polsce, proponujemy sprawdzone na setkach realizacji rozwiązanie, są to Ceramiczne powłoki ochronne ArtDeShine.


Auto Detailing Lukas Studio jest jedynym certyfikowanym partnerem ArtDeShine Poland

Powłoka ceramiczna – ochrona i wygoda na co dzień 

Powłoki ceramiczne posiadają znakomitą hydrofobowość, dzięki czemu dużo łatwiej nam utrzymać samochód w czystości, a samo mycie pojazdu, będzie dziecinnie proste. Do zabezpieczonej karoserii nie przywiera brud, a spływająca po samochodzie woda nie pozostawia nieestetycznych zacieków. To wszystko sprawia, że każde mycie samochodu jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim wymaga stosowania mniejszej ilości środków czyszczących, których użycie nie pozostaje bez wpływu na stan lakieru.

Poznaj Kisho


Marka Kisho powstała w 1965 roku w Japoni w mieście Fukuoka, następnie przeniosła główną siedzibę do Japońskiego Hyogo . Kisho ma szerokie doświadczenie i ogromną wiedzę w konserwacji i pielęgnacji samochodów. Jest jednym z wiodących dostawców produktów do pielęgnacji samochodów. W 2012 Kisho dostała pozytywną opinię na rynku szklanych powłok. W bilansie na koniec 2015 odnotowano sprzedaż produktów marki Kisho do ponad 56 krajów na całym świecie. Ponadto pod względem wydajności w tym połysku i trwałości, powłoki zostały zatwierdzone przez Japan Paint Inspection.Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -19:00 pn-pt

9:00 -15:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna