O nas

Auto Detailing Lukas  jest firmą, która  rynku istnieje od 2012 roku. 


Nasza praca ma 
na celu wydobywanie piękna z każdego samochodu. Robimy wszystko aby sprostać ciągle stale rosnących oczekiwaniom klientów. Detailing samochodowy w dużym uproszczeniu  polega na kompleksowym czyszczeniu, renowacji oraz konserwacji pojazdu i jego elementów zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Usługi detailingowe zapewniają podniesienie walorów estetycznych pojazdu, wzrost jego wartości rynkowej, a także wydłużenie żywotności lakieru, tapicerki czy też elementów plastikowych.

Wszystkie prace wykonujemy stosując tylko materiały oraz sprzęty certyfikowane przez producentów branży samochodowej począwszy od tkanin używanych od czyszczenia, prze stosowane kosmetyki a kończąc na powłokach ceramicznych. Nasza firma posiada certyfikat wiodącego Polskiego producenta powłok ceramicznych ArtDeShine.

Studio powstało z pasji do motoryzacji oraz dbałości o każdy detal.  Nasz salon to nie tylko profesjonalne ręczne mycie samochodu. Specjalizujemy się m.in. w zabezpieczaniu lakieru powłokami kwarcowymi i ceramicznymi, czyszczeniu 
i impregnacji tapicerki materiałowej i skórzanej oraz polerowaniu lakieru. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dobierając odpowiedni pakiet do danego samochodu, chcąc w 100% sprostać oczekiwaniom klienta.


AutoDetailing Lukas oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Przywrócimy blask oraz perfekcyjny wygląd każdego auta. To połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu i odpowiednich kosmetyków daje nam rewelacyjne rezultaty, a w efekcie Państwa zadowolenie, a czasem nawet niedowierzanie. AutoDetailing Lukas oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Przywrócimy blask oraz perfekcyjny wygląd każdego auta. To połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu
i odpowiednich kosmetyków daje nam rewelacyjne rezultaty, a w efekcie Państwa zadowolenie.
ństwa zadowolenie, a czasem nawet niedowierzanie.

Co ważne wcale nie musisz się znać na autodetailingu. Zawsze pomożemy dobrać odpowiedni pakiet do stanu samochodu, ale i do budżetu którym dysponujecie.  Dodatkowo możecie również liczyć na fachową poradę w jaki sposób najlepiej zadbać o własne auto., aby efekty zabiegów detailingowych utrzymały się jak najdłużej. 

Pamiętaj! Twój samochód, Twoją wizytówką.
Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -19:00 pn-pt

9:00 -15:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna