Pakiety polerowania lakieru 

Zakres usługUsługa kierowana jest do osób, których samochód:

  • stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,
  • lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie,
  • lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,
  • chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,
  • chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.POLEROWANIE JEDNOETAPOWE

Auto odzyskuje blask i głębię lakieru, usuwa się ok 50% rys. Taką usługę kierujemy do osób, które chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta, nie zależy im na usunięciu zdecydowanej większości rys lub noszą się z zamiarem sprzedaży auta i chcą tym prostym zabiegiem podnieść wartość auta.


Auta polerują osoby, które posiadają certyfikaty jakości i umiejętności na najwyższym poziomie. Cały proces jest prowadzony według najnowszych technologii. Takie polerowanie gwarantuje Państwu uniknięcie nadmiernego usuwania warstwy lakieru, pozwala na efektywniejsze wykonanie pracy, czyli uzyskanie jak najlepszego efektu finalnego.POLEROWANIE wieloETAPOWE 

To polerowanie pozwala na odzyskanie głębi lakieru, jego blasku oraz usuwa znaczną ilość rys prostych oraz kolistych 80-90%. Jest to najczęściej przez nas wykonywana usługa. Jest dedykowana Klientom, którzy cenią sobie fakt doprowadzenia powierzchni lakierniczej do staniu prawie jak nowego. Jest to usługa dedykowana także pod aplikację powłok ochronnych w celu utrzymania tego efektu na dłużej. Taka usługa znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

Wyróżniamy typy polerowania, które można dopasować do swoich potrzeb oraz stanu pojazdu.


KOREKTA premium

Jest to najbardziej zaawansowany proces polerowania, trzy etapy i więcej. Pozwala do polerować lakier do granic możliwości lakieru, usunięcia rys na poziomie 95-99%. Taka usługa jest dedykowana dla osób, które w wyjątkowy oraz dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcia jak największej ilości rys z powłoki lakierniczej, takie zabiegi wykonuje się także w celu przygotowania auto pod różnego rodzaju wystaw. Jest to najdroższa usługa z całej palety możliwości polerowania auta, trwająca kilka dni. Po takim zabiegu koniecznością jest zabezpieczenie auta odpowiednią powłoką ochronną lub inna metoda trwałego zabezpieczenia lakieru.*Dostępne woskowanie Premium w dwóch opcjach do wyboru:

- woski Carnauba firmy Collinite ,Poorboy's World, Finishare Kare  dopłata do pakietu        100 zł
- woski z polimerami SOFT99 lub ArtDeShine – dopłata do pakietu                                        150zł


Dodatkowo wykonujemy usługę usuwania „skórki pomarańczy” tzw. morki. Cena usługi jest ustalana indywidualnie po oględzinach pojazdu.


Korektę lakieru oczywiście można łączyć z innymi usługamiKontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -19:00 pn-pt

9:00 -15:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna