Korekta lakieru

Auta polerują osoby, które posiadają certyfikaty jakości i umiejętności na najwyższym poziomie. Cały proces jest prowadzony według najnowszych technologii. Takie polerowanie gwarantuje Państwu uniknięcie nadmiernego usuwania warstwy lakieru, pozwala na efektywniejsze wykonanie pracy, czyli uzyskanie jak najlepszego efektu finalnego.

Kiedy warto wypolerować samochód?

Usługa kierowana jest do osób, których samochód:

  • stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,
  • lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie,
  • lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,
  • chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,
  • chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.

Auto odzyskuje blask i głębię lakieru, usuwa się ok 50% rys. Taką usługę kierujemy do osób, które chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta, nie zależy im na usunięciu zdecydowanej większości rys lub noszą się z zamiarem sprzedaży auta i chcą tym prostym zabiegiem podnieść wartość auta.

CENA: 700 zł

To polerowanie pozwala na odzyskanie głębi lakieru, jego blasku oraz usuwa znaczną ilość rys prostych oraz kolistych 80-90%. Jest to najczęściej przez nas wykonywana usługa. Jest dedykowana Klientom, którzy cenią sobie fakt doprowadzenia powierzchni lakierniczej do staniu prawie jak nowego. Jest to usługa dedykowana także pod aplikację powłok ochronnych w celu utrzymania tego efektu na dłużej. Taka usługa znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

CENA: 900 zł

Jest to najbardziej zaawansowany proces polerowania, trzy etapy i więcej. Pozwala do polerować lakier do granic możliwości lakieru, usunięcia rys na poziomie 95-99%. Taka usługa jest dedykowana dla osób, które w wyjątkowy oraz dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcia jak największej ilości rys z powłoki lakierniczej, takie zabiegi wykonuje się także w celu przygotowania auto pod różnego rodzaju wystaw. Jest to najdroższa usługa z całej palety możliwości polerowania auta, trwająca kilka dni. Po takim zabiegu koniecznością jest zabezpieczenie auta odpowiednią powłoką ochronną lub inna metoda trwałego zabezpieczenia lakieru.

CENA: 1300 zł

×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp