Zakres uslug

Auto detailing to nie tylko polerowanie lakieru czy detailing wnętrza, to też dodatkowe usługi na które składa się : mycie detailigowe, mycie komory silnika, odnawianie kloszy lamp, polerowanie szyb, oczyszczanie felg, malowanie zacisków hamulcowych, detailing motocykli  i łodzi.


Mycie ręczne detailingowe


Mycie samochodu w studio Auto Detailing Lukas to wieloetapowy proces, podczas którego nie tylko oczyszczamy, ale również pielęgnujemy powierzchnię auta. Dbałość o nienaganną czystość najmniejszych detali i zakamarków karoserii, połączona z aplikacją najwyższej jakości środków i kosmetyków samochodowych, daje gwarancję nienagannego wyglądu i zadowolenia z efektu końcowego.


mycie komory silnika 


Zaschnięte ślady po wyciekach oleju, pajęczyny, liście, kurz – nie ma wątpliwości, że komora silnikowa po zaledwie kilku latach eksploatacji nie jest miejscem, do którego chciałoby się zaglądać. Jej wygląd może mieć duży wpływ na wartość pojazdu i być jednym z argumentów przemawiających za zakupem samochodu lub zrezygnowaniem z oferty. Dlatego warto regularnie przeprowadzać mycie silnika. W warszawskim studiu Diamond Wash robimy to profesjonalnie i bezpiecznie dla jednostki.


 


odnawianie kloszy lamp


Regeneracja kloszy to zabieg polegający na czyszczeniu powierzchni reflektorów samochodowych przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych środków oraz zabezpieczeniu ich powierzchni. Polerowanie kloszy samochodowych jest bezpieczne dla struktury samej lampy.


Dzięki temu zabiegowi przede wszystkim zwiększa się bezpieczeństwo jazdy i użytkowania samochodu m.in. dzięki zwiększeniu widoczności. Ponadto regeneracja reflektorów chroni lampy Twojego samochodu przed osadzaniem się na nich brudu, smoły oraz czynników chemicznych, które mogą powodować uszkodzenia powłoki reflektorów oraz przyśpieszać korozję lakieru w obrębie lamp samochodowych.polerowanie szyb


Usuwamy uszkodzenia powstałe na szybach samochodowych w wyniku działania różnych czynników mechanicznych oraz chemicznych.

Likwidujemy zmatowienia, rysy powstałe w wyniku skrobania, rysy pozostawione przez zużyte pióra wycieraczek, naloty, a także inne uszkodzenia.


OCZYSZCZANIE felg


W trosce o zapewnienie szerokiego spektrum naszych usług, oferujemy swoim klientom profesjonalne czyszczenie felg samochodowych. Zapewniamy doskonały efekt i niskie ceny. Jeśli chcesz, by Twoje felgi lśniły czystością, a Twój samochód przyciągał wzrok, sprawdź naszą ofertę.

malowanie zacisków hamulcowych


Możemy zmienić kolor zacisku hamulcowego w Twoim samochodzie na dowolny kolor, korzystając ze specjalnych farb odpornych na wysoką temperaturę. 

Lakierowanie zacisków hamulcowych jest bardzo popularne wśród naszych klientów, którzy również korzystają z usług lakierowania felg. Dopasowując kolor zacisków hamulcowych z nowym kolorem felg tworzysz niesamowity wygląd samochodu.


Cennik usług:

Przyciemnianie szyb folią llumar                        od 500 zł

Pakiet Odświeżenie (detailingowe mycie samochodu, odkurzanie wnętrza, oczyszczenie lakieru cleanerem Angelwax, woskowanie)            500 zł

Mycie ręczne detailingowe                                      100 zł
Mycie ręczne detailingowe  + woskowanie      od 150 zł      
Mycie komory silnika                                                100 zł
Odnawianie kloszy lamp(komplet)                   od 150 zł
Polerowanie szyb                                                       Cena ustalam po obejrzeniu szyby 
Oczyszczanie felg                                                      100 zł
Malowanie zacisków hamulcowych(komplet)       400 zł                                        
Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -19:00 pn-pt

9:00 -15:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna