Detailing wnętrza

Dlaczego warto regularnie czyścić wnętrze?

Wnętrze auta to często nasz drugi dom, warto czuć się w nim komfortowo, spędzać czas podczas jazdy w czystym, przyjemnym oraz pozbawionym bakterii wnętrzu. Drugim bardzo ważnym powodem jest to że nasze auto to często nasza wizytówka. 

Aby móc podróżować w takich komfortowych warunkach warto zadbać o to w odpowiedni sposób.

Na czym polega detailing wnętrza?

To zdecydowanie więcej niż zwykłe posprzątanie samochodu. 

CENA: 400-500 zł w zależności od stanu wnętrza.

Przy sprzątaniu wnętrz za każdym razem skupiamy się na najmniejszych detalach. Nie każdy wie, że po gruntownym czyszczeniu skóry należy ją zakonserwować oraz powtarzać zabezpieczenie co 6 miesięcy. Do czyszczenia i konserwacji skór używamy tylko renomowanych produktów które nie wpływają na delikatną powierzchnię skóry samochodowej.

W wnętrzach także możemy spotkać takie materiały jak alcantara, welur lub innego rodzaju tkanina, którą w odpowiedni, bezpieczny sposób czyścimy oraz impregnujemy na kolejne 6 miesięcy użytkowania.

Na życzenie Klienta wykonujemy również ozonowanie wnętrza pojazdu tak aby pozbyć się przykrych zapachów oraz usunąć większość bakterii.    

CZYŚCIMY: podsufitkę, fotele, dywany, dywaniki i boczki.

Nie można także zapomnieć o innych elementach wnętrza jak elementy plastikowe, lakierowane, carbonowe, szklane, które aby wyglądały jak nowe potrzebują regularnej pielęgnacji.   

Możemy też nałożyć na szybę tzw „niewidzialną wycieraczkę” która ułatwia jazdę podczas deszczu. Jej kosz to 200 zł na wszystkie szyby.

×

Cześć

Porozmawiaj ze mną na whatsapp

× Jesteśmy na whatsapp