Usługi:

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług: specjalistyczną korektę lakieru, zabiegi pielęgnacyjne, detailing wnętrza auta, zabiegi czyszczące, renowacyjne i ochronne dla tapicerek skórzanych i felg, hydrofobizację szyb oraz zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi. Oferujemy także usługi hybrydowe, polegające na połączeniu różnych rodzajów zabezpieczenia pojazdu.

OCHRONA

Powłoka ceramiczne , kwarcowe , woski syntetyczne i z carnauba 

KOREKTA LAKIERU

Polerowanie lakier 

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Detailing wnętrza samochodu 

RENOWACJA SKÓRY

Czyszczenie i lakierowanie tapicerki skórzanej 

INNE USŁUGI

Pozostałe usługi : mycie detailingowe, polerowanie lamp, czyszczenie silnika....

GALERIA

Galeria naszych prac. Galeria pokazuje dokładnie na czym polega detailing

Nie masz prezentu dla najbliższych na tegoroczne święta?

Zafunduj im "KARTĘ PODARUNKOWĄ"

Zastanawiasz się, w jaki sposób obdarować bliską Ci osobę? Zbliża się ważna okazja, a Tobie brak pomysłu na prezent? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Jeżeli obdarowywanej przez Ciebie osobie, zależy na nienagannym wyglądzie samochodu na pewno ucieszy go prezent w postaci vouchera / karta podarunkowa na usługi w Auto Detailing Lukas

Voucher / kartę podarunkową można zakupić u nas w firmie na miejscu lub zamówić ONLINE składamy na : detailinglukas@gmail.com - płatność składasz zwykłym przelewem - numer konta otrzymujesz w odpowiedzi zwrotnej do zamówienia.

Czym jest auto detailing?

Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycję kompleksowej pielęgnacji samochodów, nazywanej w branży motoryzacyjnej Auto Detailingiem/Autokosmetyka/auto spa .

Jest to propozycja dla tych wszystkich którzy poszukują czegoś więcej niż tylko zwykłego „posprzątania” swojego samochodu kosmetykami maskującymi codzienny brud, oraz dającymi jedynie krótkotrwałą ochronę lakieru.

Zaawansowana kosmetyka aut - Auto Detailing to rewolucja w kosmetyce samochodowej, w zakresie kompleksowego: czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. W odróżnieniu od oferty myjni samochodowych celem Auto Detailingu nie jest utrzymanie standardowej czystości, a podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdów. 

Detailing można przeprowadzić na dosłownie każdym samochodzie, niezależnie od jego marki czy wieku. Należy jednak pamiętać, że aby osiągnąć naprawdę oszałamiający efekt wszystkie działania muszą być przemyślane i przeprowadzone bardzo precyzyjnie i oczywiście z ogromnym przywiązaniem do szczegółów.

Na proces detailingu składają się zabiegi kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji poszczególnych elementów samochodu. Dokonuje się ich oczywiście na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu.


Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 pn-pt

9:00 -14:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna