Renowacja Tapicerki Skórzanej 

Witamy

Szukasz firmy która rozwiąże Twoje problemy ze skórą w samochodzie? Nie mogłeś trafić lepiej! Rozwiązujemy wszystkie problemy, jakie powstają podczas użytkowania tapicerki ze skóry. Jej naprawa, renowacja i czyszczenie są naszą specjalnością. Dlatego odpowiemy na każde Twoje pytanie, rozwiejemy wszystkie wątpliwości, a co najważniejsze, renowacja skóry przywróci naturalny blask Twojej tapicerce.
Regeneracja, renowacja skóry

Naturalna skóra to niezwykle szlachetny materiał, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jest wytrzymała i może służyć przez lata, jednak, aby to było możliwe, niezbędne jest czyszczenie i pielęgnacja minimum 2 razy w roku.

W przypadku nieodwracalnych zabrudzeń, zniszczeń, zadrapań czy widocznych śladów użytkowania zalecana jest gruntowna renowacja tapicerki skórzanej. Zabieg ten to najprostszy sposób, aby skóra odzyskała swoje znakomite właściwości na kolejne lata.
Renowacja skóry jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy skóra stała się sucha, mało elastyczna, przetarta, utraciła swój kolor i walory estetyczne. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zadrapania, zarysowania czy plamy, a także uszkodzenia spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak woda czy niesprzyjające temperatury, może naprawić renowacja skóry.

Regeneracja skóry przeprowadzana jest w celu:

usunięcia przetarć lakieru powstałych na skutek intensywnego użytkowania,
przywrócenie naturalnego blasku i koloru wierzchniego lica skóry,
usunięcie przebarwień skóry będących skutkiem jej niewłaściwego czyszczenia i pielęgnacji,ponowne zabezpieczenie zewnętrznej powłoki skóry przed wodą, ścieraniem, zabrudzeniem oraz promieniami UV.

Do regeneracji skóry,farbowanie urzywamy renomowanych marek: Colourlock ,Furniture Clinic

Regeneracja,farbowanie tapicerki skórzanej
Regeneracja:Jeżeli skóra w Twoim samochodzie nie wygląda już jak nowa, posiada przetarcia, rysy czy plamy, skorzystaj z naszej usługi renowacji tapicerki skórzanej.

fotel: od 200 zł (jednoosobowe siedzisko)
kanapa: od 400zł
Inne: do uzgodnienia

Pranie, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej.
Aby zapobiegać przypadkom, w których skóra zaczyna tracić swój kolor, widać przetarcia i drobne pęknięcia, skóra przestaje być mila w dotyku, należy o nią odpowiednio zadbać. Polecam Państwu usługę profesjonalnego czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej, regularne wykonywanie tej czynności jest gwarantem odpowiedniego wyglądu skóry, jeżeli miała ona wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące taka pozostanie, nie zamieniam mata w połysk. 

Cena takiej usługi to 250 zł za komplet tapicerki skórzanej
Wszelkie ceny są cenami netto.
Informacje w sprawie cen udzielamy na miejscu po obejrzeniu samochodu
 Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.