Szukasz firmy która rozwiąże Twoje problemy ze skórą w samochodzie? Nie mogłeś trafić lepiej! Rozwiązujemy wszystkie problemy, jakie powstają podczas użytkowania tapicerki ze skóry. Jej naprawa, renowacja i czyszczenie są naszą specjalnością. Dlatego odpowiemy na każde Twoje pytanie, rozwiejemy wszystkie wątpliwości, a co najważniejsze, renowacja skóry przywróci naturalny blask Twojej tapicerce.
Regeneracja, renowacja skóry


Naturalna skóra to niezwykle szlachetny materiał, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jest wytrzymała i może służyć przez lata, jednak, aby to było możliwe, niezbędne jest czyszczenie i pielęgnacja minimum 2 razy w roku.

W przypadku nieodwracalnych zabrudzeń, zniszczeń, zadrapań czy widocznych śladów użytkowania zalecana jest gruntowna renowacja tapicerki skórzanej. Zabieg ten to najprostszy sposób, aby skóra odzyskała swoje znakomite właściwości na kolejne lata.

Renowacja skóry jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy skóra stała się sucha, mało elastyczna, przetarta, utraciła swój kolor i walory estetyczne. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zadrapania, zarysowania czy plamy, a także uszkodzenia spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak woda czy niesprzyjające temperatury, może naprawić renowacja skóry.
Regeneracja skóry przeprowadzana jest w celu:


usunięcia przetarć lakieru powstałych na skutek intensywnego użytkowania,

przywrócenie naturalnego blasku i koloru wierzchniego lica skóry,

usunięcie przebarwień skóry będących skutkiem jej niewłaściwego czyszczenia i pielęgnacji,ponowne zabezpieczenie zewnętrznej powłoki skóry przed wodą, ścieraniem, zabrudzeniem oraz promieniami UV.Cennik usług:

- Lakierowanie 1 fotela                    250 zł
- Lakierowanie tylnej kanapy          400 zł
- Lakierowanie podłokietnika         100 zł
- Lakierowanie boczka drzwi          150 zł


* Spękania, oraz łatanie ubytków tapicerki skórzanej wyceniamy indywidualnie po oględzinach
Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 pn-pt

9:00 -14:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna