Zakres uslugPOWŁOKI CERAMICZNE

Powłoka ceramiczna jest produktem przełomowym w dziedzinie zabezpieczenia lakieru. Jedynym, po którego nałożeniu możemy zwiększyć grubość, oraz twardość lakieru. Różni się od powłoki kwarcowej właśnie grubością, trwałością i unikalnym efektem wizualnym z niezwykle efektywną hydrofobowością (tzw.odpychaniem wody).

Powłoki ceramiczne składają się z kilku komponentów, które tworzą niewidzialną warstwę wiążąco-ochroną z zadaniem ochrony lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nadają lakierowi niespotykaną śliskość oraz głębię, dzięki czemu lakier odzyskuje swój blask, a brud oraz owady nie przywierają tak łatwo. Utrzymanie czystości staje się prostsze. 


 

Twój lakier na samochodzie stracił swój blask? Kupiłeś/aś nowy samochód i chcesz, aby jego lakier zachował swoją nowość, połysk, głębię, wyglądał cały czas prawie jak nowy?


Polecamy w takim wypadku aplikację ceramicznych powłok ochronnych, które na lata zabezpieczą lakier Twojego auta. O kilku lat jako jeden z liderów ilości i jakości aplikacji powłok ochronnych w Polsce, proponujemy sprawdzone na setkach realizacji rozwiązanie, są to Ceramiczne powłoki ochronne ArtDeShine.


Auto Detailing Lukas Studio jest jedynym certyfikowanym partnerem ArtDeShine PolandDostępne są także powłoki na inne elementy samochodu:

- Powłoka na felgi                                                                        400 zł
- Niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby
                        200 zł
- Powłoka na tapicerkę skórzaną
                                               200 złKontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 pn-pt

9:00 -14:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna