TRANSPARENTNE FOLIE OCHRONNE 5 KORZYŚCI

 

Folie ochronne lakieru to obecnie najbardziej zaawansowana i jednocześnie najskuteczniejsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku.


Poniżej przedstawimy Państwu 5 korzyści, które niosą za sobą folie ochronne.


OCHRONA – folia chroni lakier przed odpryskami, zarysowaniami i plamami spowodowanymi przez drobne kamienie, warunki środowiskowe, sól drogową, środki chemiczne, oleje, zwierzęta, codzienną eksploatację pojazdu, jak również przed niewłaściwymi technikami mycia.

 

WYGODA – folie ochronne są bardzo łatwe w pielęgnacji. Przez wiele lat dają głębię połysku, podobnie jak świeżo położony lakier. Są niemal niewidoczne.
SAMOREGENERACJA – nasze folie posiadają elastyczną samoleczącą warstwę. Co oznacza, że drobne uszkodzenia znikają pod wpływem ciepłej wody, ciepła silnika czy promieni słonecznych, a jednocześnie folia zachowuje swoje właściwości zabezpieczające.

 

TRWAŁOŚĆ- dobrej jakości folie charakteryzują się wysoką odpornością na promieniowanie UV co sprawia, że nie żółkną z biegiem czasu, a nasz lakier pod nimi nie blaknie.

 

PRZEJRZYSTOŚĆ - taka ochrona jest praktycznie niewidoczna i nie zmienia estetyki pojazdu. Tym samym nie trzeba dobierać odpowiedniego odcienia folii, ponieważ będzie on zawsze zgodny z kolorem pierwotnym.

W PAKIECIE ZAWSZE TANIEJ


Elementy pakietów można ze sobą dowolnie łączyć i mieszać.  Podane ceny są cenami brutto.


Korzystamy z folii ochronnych najlepszej jakości wiodących międzynarodowych marek takich jak LLumar czy Premium shield. 

Folie takie są dedykowanie dla konkretnego modelu samochodu. Dlatego przy zapisie na usługę wymagany jest zadatek wynoszący 20% ceny.
Zadatek pobierany po oględzinach samochodu.

Kontakt

tel. +48 508600671

email: detailinglukas@gmail.com

Godziny otwarcia

8:00 -16:00 pn-pt

9:00 -14:00 soboty

W niedziele i święta nieczynne

Adres siedziby

Auto Detailing Lukas

Kombornia 190

38-420 Korczyna